مرکز خدمات و پشتیبانی سایبری در راستای حمایت از تولید و سرمایه ایرانی و همچنین رسالت و وظیفه ذاتی خود در تلاش است فعالیتهای خود را مبتنی بر نیاز و خدمت به مردم و جامعه هدایت نموده و گسترش دهد.

یکی از نیازهایی که همواره توسط شهروندان و مسئولین از آن به عنوان یک نیاز و ضرورت نام برده می‌شود خلاء اطلاع‌رسانی برای رفع نیازهای روزمره زندگی شهری می‌باشد.

پروژه بانک اطلاعات شهری (اولین رسانه دیجیتال و نرم افزاری کشور ) با هدف و تلاش در جهت رفع این خلاء و ارائه خدمتی نو در سال 1392 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده و پس از 6 ماه مراحل کارشناسی و مطالعات اولیه اقدام به تعریف عملیات اجرایی آن نموه است.

در مرحله اول اخذ مجوزهای لازم و هماهنگی با ادارات متولی و ذیربط و جلب حمایت و موافقت به همکاری و همچنین موازی با آن تامین نیروی انسانی متخصص و متعهد و تهیه تجهیزات مناسب کاری بود که به لطف خداوند متعال این فاز با موفقیت چشم‌گیری به پایان رسید و اکنون پروژه وارد فازهای دیگر خود گردیده است.

لازم به ذکر است این پروژه تنها یک پروژه اطلاع‌رسانی نبوده و خدمات خاص و ویژه رفاهی نیز در لایه‌های درونی آن برای شهروندان در نظر گرفته شده است و سابقه اجرای چنین پروژه‌ای با این مشخصات در هیچ کجای کشور نبوده است .

امید است با لطف و کرم خداوند متعال این پروژه به هدف خود که خدمت به جامعه است نائل شود و خدمتی نو را تقدیم شهروندان عزیز نماید.

تمامي خدمات اين مرکز ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مرکز بین المللی خدمات و پشتیبانی سایبری می باشد. هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.